Miazkowie

 Nasza genealogia

Szczepan Abramek

mężczyzna 1887 -


Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowo    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Szczepan Abramek urodzony(a) 25 gru. 1887, Zastawie; ochrzczony 27 gru. 1887, Markuszów (synem Andrzej Abramek oraz Paulina Abramek, Michałek).

    Szczepan Władysława Abramek, Kruk 1914, Kurów. [Arkusz rodzinny]


Pokolenie: 2

  1. 2.  Andrzej Abramek urodzony(a) 1843, Dęba (synem Józef Abramek oraz Agnieszka Abramek, Kozak).

    Andrzej Paulina Abramek, Michałek 15 list. 1869, Markuszów. Paulina (córką Kazimierz Michałek oraz Agnieszka Michałek, Rodak) urodzony(a) 2 czer. 1849, Kłoda; ochrzczony 2 czer. 1849, Markuszów. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Paulina Abramek, Michałek urodzony(a) 2 czer. 1849, Kłoda; ochrzczony 2 czer. 1849, Markuszów (córką Kazimierz Michałek oraz Agnieszka Michałek, Rodak).
    Dzieci:
    1. Franciszka Banaszek, Abramek Banaszek urodzony(a) 16 lip. 1870, Kłoda; ochrzczony 26 lip. 1870, Markuszów.
    2. Wincenty Abramek urodzony(a) 1879.
    3. 1. Szczepan Abramek urodzony(a) 25 gru. 1887, Zastawie; ochrzczony 27 gru. 1887, Markuszów.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Józef Abramek

    Józef — Agnieszka Abramek, Kozak. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Agnieszka Abramek, Kozak
    Dzieci:
    1. 2. Andrzej Abramek urodzony(a) 1843, Dęba.

  3. 6.  Kazimierz Michałek urodzony(a) 25 luty 1817, Bobowiska (synem Bartłomiej Michałek oraz Małgorzata Michałek, Pecio).

    Kazimierz Agnieszka Michałek, Rodak 7 luty 1836, Markuszów. Agnieszka (córką Tomasz Rodak oraz Franciszka Rodak, Butryn) urodzony(a) 13 sty. 1819, Kłoda. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Michałek, Rodak urodzony(a) 13 sty. 1819, Kłoda (córką Tomasz Rodak oraz Franciszka Rodak, Butryn).
    Dzieci:
    1. Mateusz Michałek urodzony(a) 27 sier. 1837, Łany; ochrzczony 28 sier. 1837, Markuszów.
    2. Jadwiga Mańka, Michałek urodzony(a) 1 mar. 1841, Bobowiska; ochrzczony 2 mar. 1841, Markuszów.
    3. Tekla Michałek urodzony(a) 21 wrz. 1843, Bobowiska; ochrzczony 21 wrz. 1843, Markuszów; zgon 11 maj 1847, Kłoda.
    4. Petronela Michałek urodzony(a) 15 czer. 1846, Bobowiska; ochrzczony 15 czer. 1846, Markuszów; zgon 15 sier. 1848, Kłoda.
    5. 3. Paulina Abramek, Michałek urodzony(a) 2 czer. 1849, Kłoda; ochrzczony 2 czer. 1849, Markuszów.
    6. Piotr Michałek urodzony(a) 1852; zgon 1 sty. 1859, Kłoda.
    7. Jan Michałek urodzony(a) 27 luty 1854, Kłoda; ochrzczony 27 luty 1854, Markuszów; zgon 30 sier. 1855, Kłoda.
    8. Grzegorz Michałek urodzony(a) 10 mar. 1857, Kłoda; ochrzczony 10 mar. 1857, Markuszów.
    9. Marianna Jałocha, Michałek urodzony(a) 28 lip. 1859, Kłoda; ochrzczony 28 lip. 1859, Markuszów.
    10. Agata Piech, Michałek urodzony(a) 1 luty 1863, Kłoda; ochrzczony 2 luty 1863, Markuszów.


Pokolenie: 4

  1. 12.  Bartłomiej Michałek urodzony(a) 1777; zgon 20 wrz. 1846, Bobowiska.

    Bartłomiej Małgorzata Michałek, Pecio 1804, Markuszów. Małgorzata urodzony(a) 1775. [Arkusz rodzinny]


  2. 13.  Małgorzata Michałek, Pecio urodzony(a) 1775.
    Dzieci:
    1. Tekla Piech, Michałek urodzony(a) 1805.
    2. Marianna Michałek urodzony(a) 1809; zgon 9 lip. 1811, Bobowiska.
    3. Antoni Michałek urodzony(a) 7 czer. 1811, Bobowiska.
    4. Andrzej Michałek urodzony(a) 25 list. 1813, Bobowiska.
    5. 6. Kazimierz Michałek urodzony(a) 25 luty 1817, Bobowiska.
    6. Mikołaj Michałek urodzony(a) 14 gru. 1819, Bobowiska.
    7. Wawrzyniec Michałek urodzony(a) 29 lip. 1830, Bobowiska; ochrzczony 29 lip. 1830, Markuszów.

  3. 14.  Tomasz Rodak urodzony(a) 1791 (synem Jan Rodak oraz Marianna Rodak, Piech); zgon 18 luty 1843, Bobowiska.

    Tomasz Franciszka Rodak, Butryn 1 luty 1818, Markuszów. Franciszka (córką Kazimierz Butryn oraz Małgorzata Butryn, Kopuła) urodzony(a) 1788; zgon 23 kwie. 1841, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  4. 15.  Franciszka Rodak, Butryn urodzony(a) 1788 (córką Kazimierz Butryn oraz Małgorzata Butryn, Kopuła); zgon 23 kwie. 1841, Bobowiska.
    Dzieci:
    1. 7. Agnieszka Michałek, Rodak urodzony(a) 13 sty. 1819, Kłoda.
    2. Jadwiga Gąszczyk, Rodak urodzony(a) 4 paź. 1821, Kłoda.
    3. Wawrzyniec Rodak urodzony(a) 7 sier. 1824, Kłoda; zgon 23 mar. 1827, Bobowiska 4.