Miazkowie

 Nasza genealogia

Stanisław Dąbrowski

mężczyzna 1893 - 1969  (75 lat)


Pokolenia:      Standardowy    |    Pionowo    |    Kompaktowy    |    Boks    |    Tekst    |    Rodowód    |    Wykres kołowy    |    Media    |    PDF

Pokolenie: 1

  1. 1.  Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 14 sier. 1893, Bobowiska (synem Antoni Dąbrowski oraz Marianna Dąbrowska, Zlot); zgon 27 sty. 1969, Barłogi; pochowany , Markuszów.

    Stanisław Feliksa Dąbrowska, Durak 2 mar. 1924, Markuszów. Feliksa (córką Wawrzyniec Durak oraz Wiktoria Kowalik) urodzony(a) 23 gru. 1903, Barłogi; ochrzczony 24 gru. 1903, Markuszów; zgon 12 list. 2000, Barłogi. [Arkusz rodzinny]

    Dzieci:
    1. Anastazja Maria Dąbrowska urodzony(a) 1925; zgon 28 wrz. 1936, Barłogi.
    2. Danuta Piech, Dąbrowska
    3. Henryk Dąbrowski urodzony(a) 1939; zgon 30 wrz. 1999; pochowany , Markuszów.

Pokolenie: 2

  1. 2.  Antoni Dąbrowski urodzony(a) 16 sty. 1858, Bobowiska; ochrzczony 16 sty. 1858, Markuszów (synem Kazimierz Dąbrowski oraz Franciszka Dąbrowska, Hajduk); zgon 28 lip. 1924, Bobowiska.

    Antoni Marianna Dąbrowska, Zlot 6 luty 1877, Markuszów. Marianna (córką Wawrzyniec Zlot oraz Agnieszka Zlot, Mańka) urodzony(a) 10 luty 1856, Bobowiska; ochrzczony 11 luty 1856, Markuszów; zgon 30 wrz. 1937, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  2. 3.  Marianna Dąbrowska, Zlot urodzony(a) 10 luty 1856, Bobowiska; ochrzczony 11 luty 1856, Markuszów (córką Wawrzyniec Zlot oraz Agnieszka Zlot, Mańka); zgon 30 wrz. 1937, Bobowiska.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Łuka, Dąbrowska urodzony(a) 1878; zgon 2 paź. 1928, Bobowiska.
    2. Franciszka Mańka, Dąbrowska urodzony(a) 1882, Bobowiska.
    3. Andrzej Dąbrowski urodzony(a) 30 list. 1889, Bobowiska; ochrzczony 2 gru. 1889, Markuszów.
    4. 1. Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 14 sier. 1893, Bobowiska; zgon 27 sty. 1969, Barłogi; pochowany , Markuszów.


Pokolenie: 3

  1. 4.  Kazimierz Dąbrowski urodzony(a) 4 mar. 1821 (synem Michał Dąbrowski oraz Marianna Dąbrowska, Mazur, Piech).

    Kazimierz Franciszka Dąbrowska, Hajduk 31 sty. 1841, Markuszów. [Arkusz rodzinny]


  2. 5.  Franciszka Dąbrowska, Hajduk (córką Józef Hejduk oraz Urszula Hejduk, Gwiazda).
    Dzieci:
    1. Stanisław Dąbrowski urodzony(a) 16 kwie. 1844, Bobowiska; ochrzczony 16 kwie. 1844, Markuszów; zgon 26 wrz. 1847, Bobowiska.
    2. Kajetan Dąbrowski urodzony(a) 4 sier. 1846, Bobowiska; ochrzczony 4 sier. 1846, Markuszów; zgon 1903, Bobowiska.
    3. Grzegorz Dąbrowski urodzony(a) 23 luty 1849, Bobowiska; ochrzczony 23 luty 1849, Markuszów; zgon 1907, Bobowiska.
    4. Marianna Wójcik, Dąbrowska urodzony(a) 6 lip. 1851, Bobowiska; ochrzczony 7 lip. 1851, Markuszów; zgon 1903, Kłoda.
    5. Tekla Kobus, Dąbrowska urodzony(a) 27 wrz. 1854, Bobowiska; ochrzczony 27 wrz. 1854, Markuszów; zgon 23 kwie. 1933, Bobowiska.
    6. 2. Antoni Dąbrowski urodzony(a) 16 sty. 1858, Bobowiska; ochrzczony 16 sty. 1858, Markuszów; zgon 28 lip. 1924, Bobowiska.
    7. Paweł Dąbrowski urodzony(a) 2 sty. 1861, Bobowiska; ochrzczony 2 sty. 1861, Markuszów; zgon 22 sier. 1931, Łany.

  3. 6.  Wawrzyniec Zlot urodzony(a) 13 sier. 1824, Łąkoć (synem Paweł Zlot oraz Elżbieta Zlot, Struska).

    Wawrzyniec Agnieszka Zlot, Mańka 10 list. 1844, Markuszów. Agnieszka (córką Wojciech Mańka oraz Apolonia Mańka, Pecio) urodzony(a) 10 sty. 1825, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  4. 7.  Agnieszka Zlot, Mańka urodzony(a) 10 sty. 1825, Bobowiska (córką Wojciech Mańka oraz Apolonia Mańka, Pecio).
    Dzieci:
    1. Tekla Szyszka, Zlot urodzony(a) 28 wrz. 1847, Bobowiska; ochrzczony 28 wrz. 1847, Markuszów; zgon 1905, Bobowiska.
    2. Andrzej Zlot urodzony(a) 21 paź. 1849, Bobowiska; ochrzczony 21 paź. 1849, Markuszów; zgon 16 sty. 1853, Bobowiska.
    3. Jacek Zlot urodzony(a) 16 sier. 1853, Bobowiska; ochrzczony 16 sier. 1853, Markuszów.
    4. 3. Marianna Dąbrowska, Zlot urodzony(a) 10 luty 1856, Bobowiska; ochrzczony 11 luty 1856, Markuszów; zgon 30 wrz. 1937, Bobowiska.


Pokolenie: 4

  1. 8.  Michał Dąbrowski urodzony(a) 1790 (synem Wojciech Dąbrowski oraz Łucja Dąbrowska, Mańka Michałek); zgon 26 lip. 1844, Bobowiska.

    Michał Marianna Dąbrowska, Mazur, Piech 19 list. 1814, Markuszów. Marianna (córką Jakub Mazur oraz Marianna Mazur, Wrona) urodzony(a) 1782; zgon 26 maj 1845, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  2. 9.  Marianna Dąbrowska, Mazur, Piech urodzony(a) 1782 (córką Jakub Mazur oraz Marianna Mazur, Wrona); zgon 26 maj 1845, Bobowiska.
    Dzieci:
    1. Teresa Dąbrowska urodzony(a) 6 paź. 1815; zgon 12 gru. 1820.
    2. Magdalena Kruk, Dąbrowska urodzony(a) 12 maj 1818; zgon 1900, Bobowiska.
    3. 4. Kazimierz Dąbrowski urodzony(a) 4 mar. 1821.
    4. Agnieszka Pecio, Dąbrowska urodzony(a) 1824, Bobowiska; zgon 1893.
    5. Paweł Dąbrowski urodzony(a) 19 sty. 1824, Bobowiska.

  3. 10.  Józef Hejduk urodzony(a) 1797 (synem Wojciech Hejduk oraz Marianna Hejduk, Gwiazda); zgon 24 luty 1843, Kłoda.

    Józef Urszula Hejduk, Gwiazda 20 sty. 1817, Markuszów. Urszula (córką Wojciech Gwiazda oraz Wiktoria Gwiazda, Suska) urodzony(a) 1799; zgon 16 list. 1857, Kłoda. [Arkusz rodzinny]


  4. 11.  Urszula Hejduk, Gwiazda urodzony(a) 1799 (córką Wojciech Gwiazda oraz Wiktoria Gwiazda, Suska); zgon 16 list. 1857, Kłoda.
    Dzieci:
    1. Jadwiga Kuna, Hejduk urodzony(a) 1 paź. 1818, Kłoda; zgon 9 list. 1848, Kłoda.
    2. Katarzyna Hejduk urodzony(a) 8 kwie. 1820, Kłoda; zgon 16 czer. 1821, Kłoda.
    3. Franciszek Hajduk urodzony(a) 1 kwie. 1824, Kłoda.
    4. 5. Franciszka Dąbrowska, Hajduk
    5. Antoni Hejduk urodzony(a) 14 kwie. 1822, Kłoda.
    6. Katarzyna Hejduk urodzony(a) 1829; zgon 26 luty 1830, Kłoda.
    7. Maciej Hejduk urodzony(a) 9 luty 1832, Kłoda; ochrzczony 11 luty 1832, Markuszów; zgon 13 mar. 1866, Barłogi.
    8. Magdalena Paprota, Hejduk urodzony(a) 26 gru. 1835, Kłoda; ochrzczony 27 gru. 1835, Markuszów; zgon 16 sier. 1855, Kaleń.

  5. 12.  Paweł Zlot urodzony(a) 1799, Góry (synem Wojciech Zlot oraz Łucja Zlot, Tyburek); zgon 11 sier. 1862, Bobowiska.

    Paweł Elżbieta Zlot, Struska 24 list. 1822, Markuszów. Elżbieta (córką Paweł Struski oraz Marianna Struska, Durak) urodzony(a) 1807; zgon 2 mar. 1839, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  6. 13.  Elżbieta Zlot, Struska urodzony(a) 1807 (córką Paweł Struski oraz Marianna Struska, Durak); zgon 2 mar. 1839, Bobowiska.
    Dzieci:
    1. 6. Wawrzyniec Zlot urodzony(a) 13 sier. 1824, Łąkoć.
    2. Antonina Żuraw, Zlot urodzony(a) 24 kwie. 1827, Łąkoć; ochrzczony 24 kwie. 1827, Markuszów.
    3. Wiktoria Kijowska, Zlot urodzony(a) 22 gru. 1830, Łąkoć; ochrzczony 23 gru. 1830, Markuszów.
    4. Stanisław Zlot urodzony(a) 5 kwie. 1834, Łąkoć; ochrzczony 5 kwie. 1834, Markuszów; zgon 13 czer. 1868, Bobowiska.
    5. Ludwik Zlot urodzony(a) 14 sier. 1836, Bobowiska; ochrzczony 15 sier. 1836, Markuszów; zgon 20 lip. 1842, Bobowiska.

  7. 14.  Wojciech Mańka urodzony(a) 1776 (synem Andrzej Mańka oraz Teresa Mańka); zgon 23 maj 1830, Bobowiska.

    Wojciech Apolonia Mańka, Pecio 16 luty 1817, Markuszów. Apolonia (córką Franciszek Pecio oraz Marianna Pecio, Saiewska) urodzony(a) 1792; zgon 8 luty 1857, Bobowiska. [Arkusz rodzinny]


  8. 15.  Apolonia Mańka, Pecio urodzony(a) 1792 (córką Franciszek Pecio oraz Marianna Pecio, Saiewska); zgon 8 luty 1857, Bobowiska.
    Dzieci:
    1. Katarzyna Zlot, Mańka urodzony(a) 12 kwie. 1818, Bobowiska.
    2. Anna Kozieł, Mańka urodzony(a) 25 lip. 1822, Bobowiska.
    3. 7. Agnieszka Zlot, Mańka urodzony(a) 10 sty. 1825, Bobowiska.
    4. Stanisław Mańka urodzony(a) 29 kwie. 1827, Bobowiska; ochrzczony 29 kwie. 1827, Markuszów.
    5. Marianna Bajus, Mańka Zając urodzony(a) 1824, Bobowiska; zgon 20 kwie. 1857, Bobowiska.
    6. Augustyn Mańka urodzony(a) 12 sier. 1830, Bobowiska; ochrzczony 12 sier. 1830, Markuszów; zgon 28 gru. 1869, Bobowiska.